Виставка «Писанкове розмаїття»

Дата: 26.03.2019 16:07

25 квітня 2019 року в Кременецькому краєзнавчому музеї відбудеться виставка «Писанкове розмаїття». На сьогодні писанку вважають одним із найголовніших надбань української культури. У ній зашифровані елементи світу  і природи, традиції минулого, магія національного світобачення.

Всіх бажаючих: учнів, студентів, дорослих просимо взяти участь у цій виставці, де можна представити індивідуальні або колективні роботи -  писанки, дряпанки, мальованки, крапанки, бісерки, композиції з використанням писанок.

Про участь у виставці просимо повідомити до 16 квітня 2019 року.

Контактні телефони: 2 27 38; 096 491 53 00; 068 727 75 24.

Оргкомітет

На фото колекція писанок нашої відомої краянки Оксани Лятуринської з фондів Кременецького краєзнавчого музею.