Дата: 03.10.2018 16:07

Сьогодні, 3 жовтня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесено чергові питання:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 84  від  03 жовтня 2018 року

1

Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2018 рік.

1257

2

Про Порядок здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг Кременецькою міською радою, її виконавчими органами-розпорядниками бюджетних коштів, комунальними підприємствами,  установами, організаціями та закладами».

1258

3

Про затвердження дефектного акту та надання повноваження Замовника поточного ремонту доріг у м. Кременець.

1259

4

Про затвердження проектно-кошторисної документації щодо благоустрою площі "Майдан Волі" у м.Кременець, Тернопільської області.

1260

5

Про розгляд звернення ТОВ "РОКРЕМ" щодо поділу магазину господарських товарів з влаштуванням офісу, що зареєстрований за адресою: м. Кременець, вул. Ольжича, 2Ж.

1261

6

Про схвалення проекту положення про управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

1262

7

Про надання дозволу на виготовлення  проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт ділянки тротуару по вул. Дубенська  в м. Кременець Тернопільської області».

На доопрацювання

8

Про розгляд звернення ФО-П ГЕРАСИМОВИЧА Віктора Олексійовича

щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. О. Лятуринської, вул. С.Петлюри, вул. Вишнівецька.

Рішення не прийняте

9

Про розгляд звернення ТОВ «Торгова група «АРС-КЕРАМІКА» щодо надання дозволу на  розміщення зовнішньої реклами по вул. С.Петлюри.

Рішення не прийняте

10

Про схвалення проекту положення про відділ культури і туризму Кременецької міської ради.

1263

11

Про внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян у Кременецькій школімистецтв ім. М. Вериківського.

1264

12

Про схвалення проекту змін до Програми фінансової підтримки громадської організації «Товариство батьків дітей-інвалідів та їх друзів «Зоря надії».

1265

13

Про схвалення проекту положення про відділ у справах  сім’ї, молоді та спорту Кременецької міської ради.

1266

14

Про затвердження розпорядження міського голови № 168-ОД від 25.09.2018 року «Про затвердження мережі закладів освіти, класів (груп) м. Кременець на 2018/2019 навчальний рік.

1267

15

Про схвалення проекту положення про службуу справах дітей Кременецької міської ради.

1268

16

Про затвердження висновку  про доцільність  позбавлення батьківських прав Вербицької Лариси Федорівни.

1269

17

Про надання   дозволу Кулик Г.М.  на дарування квартири в якій проживають і зареєстровані  малолітні діти.

1270

18

Про надання   дозволу  Голендеру А.Я. на дарування квартири  в користь малолітнього сина.

1271

19

Про  надання  дозволу  на  реєстрацію  місця  проживання  малолітньої  Лотоцької Софії Віталіївни, 12.08.2005 р.н.

1272

20

Про затвердження акту визначення технічного стану житлового будинку в м. Кременець по вул. Базарна, 16.

1273

21

Про схвалення проекту рішення сесії Кременецької міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Кременець на 2019 рік».

1274

22

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі.

1275

23

Про видачу посвідчень для без коштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

1276

24

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

1277

Перший заступник міського голови                                       М. М. МАТВІЮК