Ансамбль бандуристів Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського отримав перемогу на конкурсі у Тернополі

Дата: 08.04.2019 16:11

6 квітня у м. Тернополі відбувся конкурс ансамблів «Консонанс» метою конкурсу підтримка та розвиток української національної культури, популяризація класичної, камерної, інструментальної музики та підтримка талановитої молоді. Переможці конкурсу нагороджені дипломати за І місце ансамбль бандуристів Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського, керівник Новицька Т. Д. Вітаємо колектив з перемогою та бажаєм подальших творчих успіхів та нових досягнень.