Урочистості з нагоди Дня вчителя

Дата: 04.10.2018 16:14

З професійним святом вітають сьогодні вчителів Кременеччини. З цієї нагоди відбулися урочистості у районному будинку культури. Почули слова вдячності та привітань педагоги й від міського голови Олексія Ковальчука. Кращих у професії відзначили грамотами.

Вперше в історії педагоги приймали вітання за свої професійні успіхи в Бразилії в 1947 році. Однак World Teachers' Day щороку відзначають у світі 5 жовтня – свято заснувала ЮНЕСКО ще в 1994 році. Дата була вибрана тому, що саме в цей день в 1966-му ухвалили міжнародну рекомендацію «Про становище вчителів» – перший документ, який визначав умови праці вчителів у всьому світі.

Понад 100 країн світу приєдналися до святкування Всесвітнього дня вчителів, водночас деякі держави перенесли свято на іншу дату. До них належить й Україна – ми відзначаємо День учителя в першу неділю жовтня. У 2018 році він випав на 7 жовтня.

Оскільки неділя вихідний – то вітають педагогів напередодні. Учні висловлюють свою подяку наставникам, готують для них подарунки та сюрпризи.