Про скликання чергового засідання виконавчого комітету

Дата: 29.03.2018 16:16

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 29 березня  2018 року                                                                №  61-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 03 квітня  2018 року об  14.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради УІІ скликання № 1776 від 12.12.2017 року «Про затвердження Міської Програми «Культурно-мистецьке життя на 2018 рік».

Інформує:  нач. відділу культури Бобровська Г.В.

2.2. Про затвердження розпорядження міського голови від 28 березня 2018 року № 60-ОД «Про внесення змін до Програми «Культурно-мистецьке життя на 2018 рік».

Інформує:  нач. відділу культури Бобровська Г.В.

2.3. Про надання дозволу на списання баяну «Старт».

Інформує:  нач. відділу культури Бобровська Г.В.

2.4. Про розгляд звернення гр. Довганюк Зінаїди Степанівни.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.5. Про розгляд звернення ФО-П Фендича Володимира Васильовича.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.6. Про розгляд звернення гр. Комаревич Людмили Федорівни та гр. Гаврилюк Наталії Ярославівни.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.7. Про розгляд звернення Кременецького районного будинку культури щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. Шевченка.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.8. Про надання Марчуку Богдану Ростиславовичу дозволу на дарування 1/5 частини квартири.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.9. Про затвердження висновку про можливість Капранчук Наталією Андріївною виконувати обов’язки опікуна.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.10. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Чуша Михайла Ярославовича.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.11. Про відмову у наданні дозволу Кременецькому міськрайонному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області на реалізацію 1/5 частини квартири, що належить Ващук Галині Пилипівні, де проживає малолітній Ващук Марк Маркіянович.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.12. Про створення робочої групи для вивчення ринку споживання товарів та послуг, що можуть виготовлятися і надаватися установами  кримінально-виконавчої служби області.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.13. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.14. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.15. Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.16. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                      О.А. КОВАЛЬЧУК

Собчук  І.В.