«Муніципальна няня»

Дата: 19.02.2019 16:17

З нового року почав діяти Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Хто може скористатися послугою?

Право на отримання нової державної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства,  які є батьками (усиновлювачами), пікунами дитини віком до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали у  письмовій формі договір про здійснення догляду з муніципальною нянею.

Що необхідно зазначити у договорі?

Назву послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та термін надання, вартість, а також періодичність оплати, відповідальність сторін.

Хто може стати нянею?

Муніципальною нянею може бути будь-яка фізична особа-підприємець чи юридична особа. яка надає послугу з догляду за дитиною.

Що та куди потрібно подати для призначення допомоги?

Звертатися слід до управління соціального захисту населення за місцем проживання .

Необхідно надати: заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;

копію договору між отримувачем послуги та «муніципальною нянею»;

документи що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги з догляду за дитиною (може бути: чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку);

копія свідоцтва про народження дитини; копія паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»;

документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку заявника;

рішення про встановлення опіки (у разі наявності) ;

заяву із зазначенням рахунка відкритого у банківській установі на ім’я заявника.

Який розмір допомоги?

Допомога призначається у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до шестирічного віку на термін визначений у договорі. З нового року ця сума становить 1 тисяча 626 гривень.

Як та коли здійснюватиметься виплата компенсації?

Щомісяця за умови подання заявником до 5 числа місяця в управління соціального захисту населення підтверджуючих документів про витрати на оплату послуги з догляду за дитиною «муніципальній няні».

Кременецької міської ради