У Кременці вшанували Юліуша Словацького

Дата: 03.04.2019 16:19

Сьогодні, у 170-ту річницю смерті, у світі вшановують пам`ять великого польсько-українського поета Юліуша Словацького. Згадують про митця й на його батьківщині, у Кременці. На подвір’ї літературно-меморіального музею кладуть квіти до погруддя поета.

Директор музею Тамара Сеніна розповіла, якими були останні хвилини життя відомого поляка. Також вона зауважила, що до самої смерті він відчував себе кременчанином і згадував про рідне місто, хоча вимушений був залишити його ще в юнацькі роки.

Вшанувати Юліуша Словацького прийшли й представники міської та районної влади.

Нагадаємо, що щороку на початку вересня у Кременці відбувається Міжнародний літературно-мистецький форум «Діалог двох культур».