Дата: 11.04.2019 16:25

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання, згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 104 від 11 квітня 2019 року

1

Про погодження змін до графіків руху приміських автобусних маршрутів.

1518

2

Про завершення опалювального сезону 2018/2019 рр.

1519

3

Про затвердження акту обстеження нежитлового приміщення магазину по вул. Дубенська, 49.

1520

4

Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства в м. Кременець  в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр.

1521

5

Про затвердження дефектного акту та локального кошторису на поточний ремонт приміщення Кременецької міської ради.

1522

6

Про розгляд звернення гр. Книгницького В.І. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Княжина, 4 в м. Кременець.

1523

7

Про розгляд звернення гр. Мазурчука Ю.М. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Г. Гордасевич, 20 в м. Кременець.

1524

8

Про розгляд звернення гр. Мазурчук С.Б. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Г. Гордасевич, 24/1 в м. Кременець.

1525

9

Про розгляд звернення гр. Мазурчука М.І. щодо присвоєння поштової адреси земельній ділянці, яка розташована за адресою: вул. Г. Гордасевич, 28 в м. Кременець.

1526

10

Про надання Остапчуку В.К. та Остапчук Н.А. дозволу на оформлення договору відчуження нерухомого майна.

1527

11

Про надання Шовкоплясу П.Р. дозволу на дарування ½ частки квартири.

1528

12

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

1529

13

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

1530

14

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

1531

Перший заступник  міського голови                               Микола МАТВІЮК