Дата: 04.04.2019 16:29

Сьогодні, 4 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 103 від  04 квітня 2019 року

1

Про затвердження  графіків міських автобусних маршрутів загального користування.

1504

2

Про затвердження акту комісійного обстеження сміттєзвалища (полігону)  для м. Кременець  на території Чугалівської сільської ради Тернопільської області.

1505

3

Про затвердження Дефектного акту та зведеного кошторисного розрахунку вартості робіт по впорядкуванню сміттєзвалища (полігону), що знаходиться за межами населеного пункту в урочищі «Ганушівка».

1506

4

Про затвердження дефектного акту та надання повноваження Замовника поточного ремонту доріг у м. Кременець.

1507

5

Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства в м. Кременець  в осінньо-зимовий період 2018/2019 рр.

1508

6

Про зарахування на квартирний облік Гулого С.О.

1509

7

Про закріплення житла за дитиною-сиротою Беркетою Л.К.

1510

8

Про закріплення житла за дітьми, позбавлених батьківського піклування Смолієм В. Д.,  Кодневою В.Д.

1511

9

Про підсумки роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької  міської ради за 2018 рік.

1512

10

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

1513

11

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

1514

12

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

1516

13

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

1517

14

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

1518

Перший заступник  міського голови                                 Микола МАТВІЮК