Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Кременці

Дата: 03.04.2019 16:35

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????????????°?????????? ?·?°???????? ????"

10 квітня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи у Кременці. А саме:

Що? Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Коли? 10 квітня, 11:30 – 13:30

Де? м. Кременець, Кременецький медичний коледж, вул. Словацького, 12, актова зала

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 10 квітня, 15:00 – 16:30

Де? м. Кременець, Кременецька міська рада, вул. Шевченка, 67, сесійна зала, 2-й пов.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять з пріоритетами допомоги, яку Євросоюз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Програми та проекти від Європейського Союзу, про які буде згадано на презентації:

• COSME;
  • EEN (Enterprise Europe Network);