Прогноз погоди

Дата: 12.12.2017 16:41

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди:

Штормове попередження про небезпечні гідрометеорологічні явища (НЯ):

Область, місто: 13 грудня на окремих ділянках доріг ожеледиця.

На добу з 20 год.  «12» грудня   до 20 год. «13» грудня 2017 р.:

По Тернопільській області: Хмарно. Вночі невеликий, вдень помірний дощ, подекуди з мокрим снігом, слабке налипання мокрого снігу. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с. Температура повітря впродовж доби 0 – 5о тепла.

Медико-метеорологічна ситуація 3-го типу

По місту Кременцю:  Хмарно. Вночі невеликий, вдень помірний дощ, подекуди з мокрим снігом, слабке налипання мокрого снігу. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с. Температура повітря впродовж доби 2 – 4о тепла.

Прогноз погоди на   14 – 15 грудня 2017 р.:

14 грудня: Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер південно - західний, 7 – 12 м/с, вранці та вдень місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі від 4о морозу до 1° тепла, вдень 0 – 5о тепла.

15 грудня: Хмарно. Часом дощ. Вітер південний з переходом на західний, 9 – 14 м/с. Температура повітря вночі 0 – 5о тепла, вдень 2 – 7о тепла.

Консультативний прогноз Львівського РЦГМ на 16 – 17 грудня 2017 року:

16 грудня: Часом мокрий сніг та сніг. Температура повітря впродовж доби від 1° морозу до

4° тепла.

17 грудня: Без істотних опадів. Температура повітря вночі 0 – 5° морозу, вдень від 3° морозу до

2° тепла.

Начальник відділу цивільного

захисту населення                                                        Ю.Я. ЛАНОВЕЦЬКИЙ