Дата: 03.06.2019 16:48

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 03 червня  2019 року                                                                   № 100-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради  06 червня 2019 року о  11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про  затвердження  дефектного  акту  на  поточний ремонт водовідведення

на вул. Дубенська.

Інформує: заступник  міського голови Шевчук В.М.

2.2. Про схвалення проекту змін до міського бюджету міста Кременець на 2019 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.3. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету «Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги особам, які  підписали контракт із Збройними  силами України» № 1382 від 17 грудня 2018 року.

Інформує: спеціаліст І категорії з мобілізаційних робіт Іващук І.В.

2.4. Про схвалення внесення змін до рішення сесії «Про затвердження «Міської Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота»  на 2019 рік» № 2677 від 14 листопада 2018 року.

Інформує: нач. управління соцзахисту населення Литвиненко Б.В.

2.5. Про відкриття структурного підрозділу «Дошкільна освіта» у складі Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кременецької міської ради Тернопільської області

Інформує: начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

2.6.  Про затвердження  міської програми підтримки гуртка «Еко-арт майстерня» для дітей та молоді  з обмеженими можливостями при Кременецькій  загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів № 4 м. Кременець.

Інформує: начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

2.7.  Про розгляд звернення гр. Дем’янів Любов Михайлівни щодо зміни поштової адреси.

Інформує: заступник  міського голови – начальник управління архітектури Риндич Я.В.

2.8. Про розгляд звернення гр. Манчука М.І. та гр. Манчук О.В. щодо зміни поштової адреси.

2.9. Про розгляд звернення гр. Божука Івана Ярославовича щодо поділу в окремі об’єкти права власності (квартири) за адресою: м. Кременець,вул. Б. Харчука, 1а/7 з присвоєнням новоутвореним об’єктам нерухомого майна нових поштових адрес.

2.10. Про розгляд звернення гр. Центкевич Тетяни Василівни щодо присвоєння нової поштової адреси нерухомого майна  (житлове приміщення, магазину) по вул. Шевченка 42 м.Кременець.

2.11. Про розгляд звернення гр. Демка З.Т.  щодо присвоєння  поштової адреси земельним ділянкам, які розташовані за адресою: вул. Джерельна, 17  м. Кременець.

2.12. Про розгляд звернення гр. Панфілової Олександри Георгіївни та гр. Камаєвої Наталі Георгіївни щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням нових поштових адрес житловому будинку зареєстрованого по вул. Акімова 11 в м. Кременець.

2.13.  Про розгляд звернення гр. Помірського Павла Васильовича та гр. Ломакович Людмили Володимирівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням нових поштових адрес нерухомого майна  (житловому будинку) по вул. Ясна 23 А м. Кременець.

2.14. Про розгляд звернення гр. Книгницької Олени Миколаївни щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням нових поштових адрес (нежитловій будівлі) зареєстрованого по вул. Шевченка 1а в м. Кременець.

2.15. Про розгляд звернення гр. Мороза Сергія Петровича та гр. Мороз Софії Юхимівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням нових поштових адрес (житловим будинкам) зареєстрованого по вул. Дубенська 29а в м.Кременець.

2.16. Про розгляд звернення гр. Герасимович Наталії Іванівни щодо встановлення факту його повного знищення нерухомого майна по вул. Симона Петлюри, 46 Б.

2.17. Про затвердження дефектного акту та локального кошторису на поточний ремонт приміщення управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин.

2.18. Про надання Остапчуку Василю Карповичу та Остапчук Неонілі Ананіївні дозволу на дарування нерухомого майна.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.19. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Орленка Є.О.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.20. Про надання дозволу на зміну місця реєстрації гр.  Мигорович Т.М.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.21. Про схвалення Програми організацій суспільно-корисних робіт для порушників на яких судом накладене адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на 2019 рік.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.22. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівл.і у місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.23. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.24. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                               Олексій КОВАЛЬЧУК

Ірина Собчук