Прогноз погоди

Дата: 06.12.2017 16:53

Тернопільський ЦГМ

06.12.2017р.                                                                                          Метеостанції

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди:

Штормове попередження про небезпечні гідрометеорологічні явища (НЯ):

Область, місто: 07 грудня пориви західного вітру 15 – 20 м/с. На дорогах ожеледиця.

На добу з 20 год.  «06» грудня   до 20 год. «07» грудня 2017 р.:

По Тернопільській області: Хмарно з проясненнями. Вночі часом невеликий дощ з мокрим снігом. Вдень місцями невеликий дощ. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7 – 12 м/с, пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень 1 – 6° тепла.

Медико-метеорологічна ситуація 3-го типу

По місту Тернополю:  Хмарно з проясненнями. Часом невеликий дощ, вночі з мокрим снігом. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7 – 12 м/с, пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі     0 – 2° тепла, вдень 3 – 5° тепла.

Прогноз погоди на   08 – 09 грудня 2017 р.:

08 грудня: Мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 9 – 14 м/с. Температура повітря вночі від 1о морозу до 4° тепла, вдень 2 – 7о тепла.

09 грудня: Хмарно. Вночі без істотних опадів. Вранці та вдень часом дощ та мокрий сніг. Вночі та вранці туман. На дорогах ожеледиця. Вітер південний з переходом на північний, 5 – 10 м/с. Температура повітря впродовж доби 0 – 5о тепла.

Консультативний прогноз Львівського РЦГМ на 10 – 11 грудня 2017 року:

10 грудня: Мокрий сніг та сніг. Температура повітря впродовж доби 0 – 5° морозу.

11 грудня: Часом сніг. Вдень без істотних опадів. Температура повітря вночі 2 – 7о морозу,

вдень від 4о морозу до 1о тепла.

Попередження про НЯ, СГЯ, РЗП та прогнози погоди підготовлені за даними Тернопільського ЦГМ, Львівського РЦГМ та  Українського Гметеорологічного центру