СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.02.2019 16:55

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 21 лютого  2019 року                                                                                 № 35-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради  25 лютого 2019 року о 15.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення Інформації про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець за 2018 рік.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.2. Про схвалення проекту Програми сприяння Кременецькому міськміжрайонному відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у здійсненні лабораторних досліджень  та інструментальних вимірювань для вивчення стану в сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дитячого населення, що перебуває в освітніх закладах м. Кременець на 2019 рік.

Інформує: перш. заст. міського голови Матвіюк М.М.

2.3. Про схвалення проекту Програми мобілізації зусиль Кременецької міської ради, Кременецького управління Головного управління ДФС у Тернопільській області із забезпечення надходжень до міського бюджету на  2019-2021 роки.

Інформує: перш. заст. міського голови Матвіюк М.М.

2.4. Про виконання міського бюджету за 2018 рік.

Інформує: начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.5. Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2019 рік.

Інформує: начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.6. Про схвалення параметрів Громадського бюджету на 2020 рік.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.7. Про дозвіл на розташування куполу цирку та проведення гастрольних заходів.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.8. Про розгляд звернення гр. Яблонського Р.С. та гр. Карасій В.Р. щодо виділення в окремі об'єкти нерухомого майна частин житлового будинку по вул. Піддівоча 39,  м. Кременець.

Інформує: заст. нач. управління архітектури Чорнобай В.П.

2.9. Про розгляд звернення гр. Сульжин-Шушкевич Ж.В. та гр. Кондратюк С.В. щодо поділу житлового будинку по вул. Корнії, 55, м. Кременець.

Інформує: заст. нач. управління архітектури Чорнобай В.П.

2.10. Про присвоєння поштової адреси  земельній ділянці, яка розташована за адресою вул. С. Петлюри, 4, в м. Кременець.

Інформує: заст. нач. управління архітектури Чорнобай В.П.

2.11. Про розгляд звернення гр. Лозовюк К.І. щодо зміни поштової адреси житловому будинку, що зареєстрований по вул. Моргви, 63а, у зв'язку з впорядкуванням адресного господарства.

Інформує: заст. нач. управління архітектури Чорнобай В.П.

2.12. Про затвердження акту комісійного обстеження житлового будинку по вул. Березина, 6, який належить гр. Бендасюку О.Б. та Бендасюку І.Б.

Інформує: заст. нач. управління архітектури Чорнобай В.П.

2.13. Про затвердження висновку про визначення місця проживання  малолітніх дітей Боднарчука Богдана Павловича, 3 червня 2012 року народження, та Боднарчук Дарини Павлівни, 17 серпня 2014 року народження.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.14. Про надання дозволу   Шовкоплясу Павлу Ростиславовичу на дарування ½ частини квартири в користь малолітнього сина Шовкопляса Олександра Павловича.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.15. Про затвердження  висновку про доцільність  позбавлення батьківських прав  Залевського Миколи Івановича щодо сина Залевського Кирила Миколайовича, 28.09.2007 р.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.16. Про затвердження висновку  про визначення місця проживання малолітньої   Галунки Дарини Олександрівни, 11 червня 2012 року народження.
Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.17. Про надання дозволу  Світловицькій Світлані Дмитрівні на дарування квартири в користь доньки Нурахунової Жанни Петрівни.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.18. Про надання дозволу Тівон Наталії Миколаївні на успадкування майна в користь її неповнолітнього сина Тівона Вадима Олександровича, 23 вересня 2001 року народження.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.19. Про надання висновку Ларіній О. М. про підтвердження місця проживання її доньок  для тимчасового виїзду їх за межі України.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.20. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.21. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.22. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.23. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                                                                                  О.А. КОВАЛЬЧУК

Собчук  І.В.