Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради

Дата: 15.01.2018 16:59

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 15 січня  2018 року                                                              № 7 –ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 18 січня  2018 року об  11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про затвердження ветхого та аварійного фонду.

Інформує: нач. ЖКГ Пурдик О.О.

2.2. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2018 рік.

Інформує: нач. фін.управління Тімахова Н.Ю.

2.3. Про надання/відмову у наданні дозволу Кременецькому міськрайонному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області на реалізацію житлового будинку з надвірними будівлями, що належить Вілінській Майї Миколаївні, де зареєстровані діти: Вілінська Кароліна Сергіївна, Бойчук Дмитро Всеволодович, Бойчук Ангеліна Всеволодівна, Бойчук Віолета Всеволодівна.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.4. Про призначення опікуном Простопчук Антоніну Миколаївну.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.5. Про надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав Боднарчук Антоніну Валентинівну.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.6. Про участь батька Мельничука Андрія Васильовича у вихованні дітей: Мельничук Соломії Андріївни та Мельничук Злати Андріївни.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.7. Про надання висновку про доцільність/недоцільність повернення дитини Вербицькій Ларисі Федорівні.

Інформує: нач. відділу служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.8. Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.9. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.10. Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.11. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.12. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО – жителям м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.13. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Першмй заступник міського голови                                      М.М. МАТВІЮК

Собчук  І.В.