Дата: 30.09.2020 16:40

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання, згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 156 від  30 вересня  2020 року

1

Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

2052

2

Про погодження проекту рішення «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті».

Рішення не прийняте

3

Про схвалення проекту «Програми підтримки осіб, які брали участь в операції об'єднаних сил, АТО, та членів сімей загиблих під час  проведення операції об'єднаних сил, АТО, на 2021 рік».

2053

4

Про схвалення проекту «Програми  «ВЕТЕРАН» на 2021 рік».

2054

5

Про схвалення проекту «Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2021 рік».

2055

6

Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд на земельній ділянці за адресою: вул. Симона Петлюри в м. Кременець.

Рішення не прийняте

7

Про затвердження нового складу комісії з питань для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Та затвердити у новій редакції положення про комісію.

2056

8

Про   затвердження     висновку   «Про доцільність позбавлення батьківських прав».

2057

9

Про недоцільність влаштування на цілодобове перебування у Волинський ліцей імені Нестора Літописця.

2058

10

Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

2059

11

Про розгляд звернення гр. Іваськевича Володимира Едуардовича та гр. Братусь Інни Едуардівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням новоутвореним об’єктам нерухомого майна (житловим будинкам) нових поштових адрес.

2060

12

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

2061

13

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

2062

Перший заступник міського голови                                  Микола МАТВІЮК