За добу у Кременці підтверджено 10 випадків захворювання COVID-19

Дата: 01.10.2020 10:42

За інформацією оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території міста Кременець, станом на 9.00. год 1 жовтня 2020 року у Кременці підтверджено десять випадків захворювання на COVID-19  на вулицях Словацького, Льотчиків-Визволителів, Нова, Глиняна, Б. Харчука, С. Петлюри, Кривоноса, Корнії, Піддивича.

Кременецька міська рада вкотре закликає неухильно дотримуватися режиму карантину, без нагальної потреби не виходити з дому – при виході одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни.