Огошення про проведення “Прямої телефонної гарячої лінії”
Дата: 02.10.2020 08:23
Кількість переглядів: 279
Огошення про проведення “Прямої телефонної гарячої лінії”
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що 02 жовтня 2020 року з 11 год. до 13 год. відбудеться “ Пряма телефонна гаряча лінія ” з заступником начальника Кременецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Палій Людмилою Володимирівною (телефон “ гарячої лінії ” 2-39-74).
Адміністрація Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області