Постанова Кременецької міської територіальної виборчої комісії Кременецького району Тернопільської області

Дата: 07.10.2020 08:06

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

(назва виборів)

25 жовтня 2020 року

П О С Т А Н О В А
м. Кременець, вул. Шевченка, 67

18 год 20 хв

"05" жовтня 2020 року                                                                                                     № 35

Про затвердження результатів жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів

Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області

05 жовтня 2020 року Кременецька міська територіальна виборча комісія Кременецького району  Тернопільської області, за участю представників партій, кандидатів у депутати, уповноважених осіб організацій політичних партій, зареєстрованих в Кременецькій міській територіальній виборчій комісії Кременецького району  Тернопільської області, відповідно до  частини першої статті 241 Виборчого кодексу України та порядку, визначеного Постановою Центральної виборчої комісії від 25 червня 2020 року № 115 «Про Порядок проведення жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для  розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних,  районних, районних у місті, а також міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)», провела жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів у Кременецьку міську раду Кременецького району Тернопільської області 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши протокол про хід та результати жеребкування, керуючись статтями 36, 37, частиною першою статті 241 Виборчого кодексу України, Кременецька міська територіальна виборча комісія Кременецького району Тернопільської області постановляє:

1. Затвердити результати жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів у Кременецьку міську раду Кременецького району Тернопільської області 25 жовтня 2020 року:

Номер організації
політичної партії, за яким її  назва  розміщується у виборчому бюлетені
з виборів депутатів ради

Назва організації політичної партії

Політична партія «Голос»

1.

Політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА  - ЗА ЖИТТЯ»

Політична партія «Довіра»

1.

Політична партія «Українська Галицька Партія»

1.

Політична партія «Слуга Народу»

1.

Політична партія Добрий Самарянин»

Всеукраїнське об’єднання “Свобода»

1.

Політична партія «Європейська Солідарність»

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Радикальна партія Олега Ляшка

1.

Політична партія «За майбутнє»

1. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Кременецької міської ради не пізніше 11 години 06 жовтня 2020 року.

Голова Кременецької

міської територіальної

виборчої комісії                                                                 О. А. Вальчук

Секретар Кременецької