Дата: 07.10.2020 10:53

Вчера, 6 жовтня, відбулося  чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 157  від  06 жовтня  2020 року

1

Про погодження проекту рішення «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті».

2063

2

Про затвердження робочого проекту «капітальний ремонт тротуару на вул. Базарна-Шевченка у м. Кременець Тернопільської області.

2064

3

Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Кременець на 2021 рік».

2065

4

Про затвердження розміру абонентської плати для споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.

2066

5

Про схвалення змін в міську цільову соціальну програму «Підтримки фізичної культури та спорту на 2019-2022 роки».

2067

6

Про схвалення Програми сприяння Кременецькому МРВ УСБ України у протидії організованій злочинності,  корупції та тероризму на території м. Кременець на 2020 – 2021 роки.

2068

7

Про схвалення внесення змін в Програму сприяння Кременецькому міськміжрайонному відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» в проведенні лабораторних досліджень з метою вивчення стану дотримання вимог санітарного законодавства в освітніх закладах м. Кременець на 2020 рік.

2069

8

Про схвалення міської цільової Програми «Дітям Кременця – якісне харчування» на 2020/2021 роки.

2070

9

Про схвалення проекту змін до Програми удосконалення казначейського обслуговування коштів місцевих бюджетів на 2020-2024 роки.

2071

10

Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

2072

11

Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд на земельній ділянці за адресою: вул. Симона Петлюри в м. Кременець.

2073 про відмову

12

Про розгляд звернення гр. Сосюри Ксенії Георгіївни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (квартирі).

2074

13

Про надання дозволу управлінню архітектури, житлово-комунальному господарству та земельних відносин придбати скульптурний твір «Борцям за волю України».

2075

14

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

2076

Перший заступник міського голови                                    Микола МАТВІЮК