Постанови Кременецької міської територіальної виборчої комісії Кременецького району Тернопільської області

Дата: 07.10.2020 12:08

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

(назва виборів)

25 жовтня 2020 року

Кременецька міська територіальна виборча комісія Кременецького району Тернопільської області

П О С Т А Н О В А
м. Кременець, вул. Шевченка, 67

17 год. 45 хв.

"06" жовтня 2020 року                                                               № 38

Про скасування реєстрації кандидата у депутати Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області, включеного до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року Мельничука Олега Миколайовича

05 жовтня 2020 року до Кременецької міської територіальної виборчої комісії звернувся кандидат у депутати Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» Мельничук Олег Миколайович, який подав заяву про відмову від балотування кандидатом в депутати Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області  на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року згідно ч.  1 п. 1  ст. 231 Виборчого кодексу України.

Відповідно до  ч. 1 п. 1 ч. 2 ст. 231, розглянувши вищезгадану заяву Кременецька міська територіальна виборча комісія встановила відповідність цієї заяви вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, керуючись ч.ч. 2, 3, 5 статті 231 Виборчого кодексу України, Постановою ЦВК «Про Порядок організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів» від 10 серпня 2020 року №173 Кременецька міська територіальна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію кандидата у депутати, включеного до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року, Мельничука Олега Миколайовича.

2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 08 жовтня 2020 року Мельничуку Олегу Миколайовичу.

3. Рішення про скасування реєстрації кандидата у депутати, включеного до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року Мельничука Олега Миколайовича  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії в установленому законом порядку.

4. Передати відомості щодо скасування реєстрації кандидата у депутати, включеного до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року Мельничука Олега Миколайовича  до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 5 статті 231 ВКУ.

Голова Кременецької

міської територіальної

виборчої комісії                                                                 О. А. Вальчук

Секретар Кременецької

міської територіальної

виборчої комісії                                                                 Л. В. Шевчук

(назва виборів)

25 жовтня 2020 року

П О С Т А Н О В А
 м. Кременець, вул. Шевченка, 67

17 год. 45 хв.

"06" жовтня 2020 року                                                               № 39

Про скасування реєстрації кандидата у депутати Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області, включеного до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року Костюка Олексія Івановича

05 жовтня 2020 року до Кременецької міської територіальної виборчої комісії звернувся кандидат у депутати Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» Костюк Олексій Іванович, який подав заяву про відмову від балотування кандидатом в депутати Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області  на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року згідно ч.  1 п. 1  ст. 231 Виборчого кодексу України.

1. Скасувати реєстрацію кандидата у депутати, включеного до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року Костюка Олексія Івановича.

2. Надіслати копію цього рішення не пізніше 08 жовтня 2020 року Костюку Олексію Івановичу.

3. Рішення про скасування реєстрації кандидата у депутати, включеного до єдиного та територіального виборчих списків Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року Костюка Олексія Івановича  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії в установленому законом порядку.

4. Передати відомості щодо скасування реєстрації кандидата у депутати, включеного до єдиного та територіального виборчих списків організації Тернопільської обласної організації Політичної партії  «За Майбутнє» на перших виборах 25 жовтня 2020 року Костюка Олексія Івановича  до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 5 статті 231 ВКУ.

Голова Кременецької

Секретар Кременецької