Дата: 22.10.2020 16:23

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року,  відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 158  від 22 жовтня  2020 року

1

Про початок опалювального сезону  2020/2021 року.

2077

2

Про встановлення режиму роботи магазину «Сім23. Зручний маркет» за адресою: вул. Дубенська, 132 в м. Кременець.

2078

3

Про затвердження дефектного акту та локального  кошторису на поточний ремонт приміщення адміністративної будівлі Кременецької міської ради.

2079

4

Про затвердження дефектного акту на поточний ремонт підпірної стіни по вул. Базарна.

2080

5

Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт зупинки громадського  транспорту на вул. С.Петлюри в м. Кременець  Тернопільської області».

2081

6

Про погодження дозволу на списання з балансу бібліотеки відділу культури і туризму Кременецької міської ради застарілої та зношеної літератури.

2082

7

Про розгляд звернення  гр. Зеленкова В.О. щодо перенесення трансформаторної підстанції  по пров. Льотчиків-Визволителів.

2083

8

Про передачу зовнішньої мережі каналізації.

2084

9

Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства в м. Кременець.

2085

10

Про зарахування на квартирний облік Згерської Ю.В.

2086

11

Про зарахування на квартирний облік Згерського Д.В.

2087

12

Про розгляд звернення гр. Панчука Ярослава Анатолійовича щодо зміни поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

2088

13

Про розгляд звернення гр. Касянчук Ольги Василівни щодо зміни поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

2089

14

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Знято з розгляду

15

Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди на орендованій земельній ділянці за адресою вул. Медова, 5.

Рішення не прийняте

16

Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна дітей.

2090

17

Про відмову у наданні дозволу Кременецькому міськрайонному відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління юстиції (місто Івано-Франківськ) на реалізацію нерухомого майна, право користування яким має неповнолітній.

2091

18

Про надання дозволу на укладення правочину.

2092

19

Про доцільність влаштування на цілодобове перебування у Бережанську школу-інтернат.

2093

20

Про затвердження рішення комісії  для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа.

2094

21

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

2095

22

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

2096

23

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

2097

Міський голова                                                                   Олексій КОВАЛЬЧУК