Про скликання чергової сімдесят другої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання

Дата: 05.11.2020 16:13

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  05 листопада 2020 року                                                         №203-ОД

Про скликання чергової

сімдесят другої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати сімдесят другу сесію міської ради VІІ скликання 12 листопада 2020 року о 10.00 год. в залі засідань Кременецької районної ради за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про передачу об’єктів зі спільної власності територіальних громад Кременецького району у комунальну власність Кременецької міської об’єднаної територіальної громади.

Доповідає : начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності

Стецюк А.С

1. Про безкоштовну передачу паливно-мастильних матеріалів Кременецькому ОМВК для виконання осіннього призову 2020 року на строкову військову службу.

Доповідає : спеціаліст з мобілізаційної роботи Іващук І.І.

1. Про затвердження розпорядження міського голови від 04 листопада 2020 року №201-ОД «Про внесення змін у Програму підтримки молоді та національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки».

Доповідає : начальник відділу сім’ї, молоді і спорту Станіславенко А.В.

1. Про надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення школи НВК «Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 - ДНЗ» Кременецькому центру професійного розвитку педагогічних працівників Кременецької міської ради.

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про введення посади асистента вихователя в дошкільних навчальних закладах міста.

Доповідає : начальник відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету міста Кременець за 9-ть місяців 2020 року.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

3.Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової сімдесят другої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4.Керівникам структурних підрозділів міської ради: фінансового управлінню (Тімахова Н.Ю.), відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності (Стецюк А.С.), відділу освіти (Щербатюк Н.Ю.), відділу сім’ї, молоді і спорту (Станіславенко А.В.), спеціалісту з мобілізаційної роботи Іващук І.І. своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5.На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                             Олексій КОВАЛЬЧУК

З розпорядженням ознайомлена :

Надія ТІМАХОВА

Алла СТЕЦЮК