Кременецька міська громада
Тернопільська область, Кременецький район

ПРОТОКОЛ № 32 міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Кременець

Дата: 07.11.2020 16:55
Кількість переглядів: 497

Фото без опису

 

 

ПРОТОКОЛ № 32

міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  міста Кременець

                                                                                                        

від 06 листопада 2020 року

 

      Головує:  Ковальчук О.А. – міський голова, голова комісії.

      Секретар комісії: Лановецький Ю.Я. – начальник відділу з питань цивільного    захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами.

      Присутні: члени комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій: Матвіюк М.М. – перший заступник міського голови;     Ігнатюк А.М. – начальник Кременецького ВП ГУНП у Тернопільській області; Мельник Г.С. – секретар ради; Риндич Я.В. – заступник міського голови – начальник управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин; Пурдик О.О. – начальник відділу ЖКГ Кременецької міської ради; Тартак О.С. – начальник юридичного відділу Кременецької міської ради; Тімахова Н.Ю. – начальник фінансового управління;  Заєць А.І. – начальник Кременецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області; Трубіцин С.О. – завідувач Кременецького міськміжрайонного відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»;         Галькевич Г.Г. – начальник Кременецького РВ УДСНС України в Тернопільській області; Корнійчук В.І. – директор комунального некомерційного підприємства «Кременецький центр первинної медико – санітарної допомоги»; Гріняков Г.Л. – начальник Кременецького РЕМ.       

      Запрошені: Щербатюк Н.Ю. – начальник відділу освіти Кременецької міської ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про стан епідемічної ситуації на території м. Кременець, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID – 19.

 

 1. Про розгляд звернення начальника відділу освіти Кременецької міської ради Щербатюк Н.Ю. щодо надання дозволу на відвідування закладів освіти її здобувачами на території м. Кременець.

 

 1. СЛУХАЛИ:

 

Ковальчук О.А. – міський голова, розпочав засідання міської комісії з ТЕБ та НС та довів до членів комісії і запрошених порядок денний засідання.

Трубіцин С.О. – завідувач Кременецького міськміжрайонного відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомив, що в м. Кременець та Кременецькому районі епідеміологічна ситуація з COVID-19 залишається бути складною і небезпечною, однак з огляду на зменшення кількості захворювань серед мешканців міста з 29 листопада 2020 року по 06 листопада 2020 року є надія, що м. Кременець вийде із зони «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Так, станом на 04.11.2020 р. в районі зареєстровано 1285 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, що на 100,0 тис. нас. становить           показник – 1932,3,2. Середньо – обласний показник захворюваності на               100,0 тис. нас. становить 2061,0 що в абсолютних числах складає 21331 чол..

З числа усіх захворівших вже одужало 1057 осіб, померло – 22 осіб. Продовжують хворіти – 206 чол.. Смертність реєструється в 12 населених пунктах, найбільша кількість померлих м. Кременець – 7 чол., в м. Почаїв –          5 чол., в інших 10 селах по 1 випадку. За останній тиждень померло 3 чол.           (1 – м. Почаїв, 1 – м. Кременець, 1 – с. Лопушне).

Найбільша кількість хворих зафіксована в м. Кременець – 485 чол., або      37,7 % від усіх захворівших по району. Серед мешканців м. Почаїв захворівших налічується 273 чол., 21,2% від усіх захворівших по району. Усі інші 527 чол. або 41,0% зареєстровані в 54 селах району. Значна кількість хворих відмічається в селах, що межує з м. Кременець, наприклад: с. Сапанів – 45 хворих,                       с. В. Млинівці – 35 хворих, с. В. Бережці – 40 хворих, с. Білокриниця – 33 хворих, с. Підлісці – 27 хворих.

На амбулаторному лікуванні з початку епідемії перебувало 1044 хворих, або 81,2 % від загального числа захворівших, та 228 або 17,7 % були госпіталізовані в лікувальні заклади району, м. Тернопіль та м. Київ (2 хворих), на ШВЛ перебувало – 10 хворих (м. Кременець – 4, м. Почаїв – 6).

В структурі захворюваності діти складають 8,4 % або 108 осіб в абсолютних числах, з числа працівників медичних закладів захворіло 149 осіб, або 11,6 %, а також серед працівників освіти 193 чол., або 15 %. Більше 40 % в структурі захворюваності реєструється серед непрацюючих та пенсіонерів.

Лабораторно обстежено хворих та осіб з підозрою на COVID – 19 на 04.11.2020 р. з початку епідемії становить 8000 чол.. Результативність наших досліджень становить 16 % від усіх досліджених взірців.

З 13.10.2020 року КМУ своєю Постановою № 956 вносить зміни до Постанови № 641 від 22.07.2020 року та запроваджує нові критерії оцінки рівня епідситуації для встановлення відповідного зонування епіднебезпеки.

Для «жовтої» зони показник базового рівня захворюваності на 100 тис. нас. на території адміністративно територіальних одиниць становить від 40 до 160; для «помаранчевої зони» від 160 до 320; для «червоної» зони – більше за 320.

Другим критерієм для віднесення територіальної одиниці до «червоної» зони є завантаженість більше як на 75% ліжок виділених для госпіталізації хворих на COVID-19 протягом 5 днів підряд.

За останні 14 днів (з 22.10. по 04.11.) в районі захворіло 154 чол..                     В порівнянні з попередніми 14 днями відзначається динаміка на зниження захворюваності: з 173 чол.  до 154 чол. (на 19 чол.). Показник на 100 тис. нас. за останні 14 днів становить 231,6, що дає усі підстави залишитись району в «помаранчевій» зоні рівня епіднебезпеки поширення COVID-19.

В м. Кременець ситуація дещо гірша від районної. За цей період (з 22.10. по 04.11.) в м. Кременець ситуація дещо гірша від районної. За цей період (з 22.10. по 04.11.) в м. Кременець захворів 84 чол., що на 3 чол. більше за попередніх       14 днів. Показник захворюваності на 100 тис. нас. становить 420,0 при базовому в 320,0 на 100 тис. нас.. Таким чином, для м. Кременець підстав для переведення його в «помаранчеву» зону рівня епіднебезпеки поки що немає.

 

        1. ВИРІШИЛИ:

 

 1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня   2020 року № 641 (із змінами), рішень державної та регіональної комісій з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протоколи № 41 та № 43 від 06 листопада 2020 року) забезпечити проведення на території м. Кременець карантинних заходів передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID – 19, крім відвідування закладів освіти її здобувачами та встановити на території м. Кременець додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення     COVID – 19, заборони на:
 • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів         «автоконцертів»;
 • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
 • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально – психологічної допомоги, соціального патрулювання.

 

 1. Спеціалісту I кат. по звязках з громадськістю ІЛИНИЧ О.В. посилити проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи серед населення щодо виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID – 19 (особливо щодо дотримання маскового режиму, витримування соціальної дистанції та виконання заходів дезінфекції).

 

 1. Кременецькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та Кременецькому ВП ГУНП в Тернопільській області посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів субєктами господарювання на території м. Кременець.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови МАТВІЮКА М.М., начальника Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ІГНАТЮКА А.М. та начальника Кременецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області ЗАЙЦЯ А.І..

 

    Голосували:

        Члени місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при Кременецькій міській раді:

        ЗА – «14», ПРОТИ – «0», УТРИМАЛИСЬ – «0».

 1. СЛУХАЛИ:

 

Щербатюк Н.Ю. – начальник відділу освіти Кременецької міської ради проінформувала про те, що згідно постанови КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти.

Відповідно до клопотань закладів загальної середньої освіти м. Кременець, та звернень голів батьківських комітетів шкіл, просимо надати дозвіл на відвідування учнями навчальних закладів з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України на період перебування міста в «червоному» рівні епідемічної небезпеки з 09 листопада 2020 року.

 

2. ВИРІШИЛИ:

 

 1. Враховуючи багаточисельні звернення жителів міста щодо відновлення відвідування міських закладів освіти, надати дозвіл на відвідування закладів загальної середньої освіти на території   м. Кременець її здобувачами з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України з 09 листопада 2020 року по 13 листопада 2020 року. Зазначені строки відвідування переглянути на наступному засіданні міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кременецькій міській раді із врахуванням епідемічної ситуації на території міста Кременець.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови МАТВІЮКА М.М., начальника Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ІГНАТЮКА А.М., начальника Кременецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області       ЗАЙЦЯ А.І. та начальника відділу освіти міської ради          ЩЕРБАТЮК Н.Ю..

 

     Голосували:

        Члени місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при Кременецькій міській раді:

        ЗА – «14», ПРОТИ – «0», УТРИМАЛИСЬ – «0».

       

Міський голова                                                               Олексій КОВАЛЬЧУК

 

 

Перший заступник міського голови                            Микола МАТВІЮК

 

 

Начальник відділу з питань цивільного

захисту населення та взаємодії з

правоохоронними органами                                         Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь