За добу у Кременці підтверджено чотири випади захворювання COVID-19
Дата: 11.11.2020 09:35
Кількість переглядів: 433
За інформацією оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території міста Кременець, станом на 9.00. год 11 листопада 2020 року у Кременці підтверджено чогтири випадки захворювання на COVID-19 Липовиця, Мікрорайон-3, Дубенська.
Кременецька міська рада вкотре закликає неухильно дотримуватися режиму карантину, без нагальної потреби не виходити з дому – при виході одягати маски та рукавички, не залишати домівок без зайвої потреби та дотримуватися правил особистої гігієни.