Кременецька міська громада
Тернопільська область, Кременецький район

ПРОТОКОЛ № 33 міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Кременець

Дата: 13.11.2020 16:23
Кількість переглядів: 584

Фото без опису

 

ПРОТОКОЛ № 33

міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  міста Кременець

                                                                                                        

від 13 листопада 2020 року

 

Головує:  Ковальчук О.А. – міський голова, голова комісії.

      Секретар комісії: Лановецький Ю.Я. – начальник відділу з питань цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами.

      Присутні: члени комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій: Матвіюк М.М. – перший заступник міського голови; Ігнатюк А.М. – начальник Кременецького ВП ГУНП у Тернопільській області; Мельник Г.С. – секретар ради; Шевчук В.М. – заступник міського голови; Риндич Я.В. – заступник міського голови – начальник управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин; Волянюк О.В. – директор КП «Міськводгосп»; Тартак О.С. – начальник юридичного відділу Кременецької міської ради; Заєць А.І. – начальник Кременецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області; Трубіцин С.О. – завідувач Кременецького міськміжрайонного відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»; Галькевич Г.Г. – начальник Кременецького РВ УДСНС України в Тернопільській області; Корнійчук В.І. – директор комунального некомерційного підприємства «Кременецький центр первинної медико – санітарної допомоги»;        

     

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про стан епідемічної ситуації на території м. Кременець, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID – 19.

 

  1. СЛУХАЛИ:

 

Ковальчук О.А. – міський голова, розпочав засідання міської комісії з ТЕБ та НС та довів до членів комісії і запрошених порядок денний засідання.

Трубіцин С.О. – завідувач Кременецького міськміжрайонного відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомив, що станом на 11.11.2020 року в районі зареєстровано 1349 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, що на 100,0 тис. нас. становить показник – 2028,6. Середньо-обласний показник захворюваності на 100,0 тис. нас. становить 2178,5, що в абсолютних числах дорівнює 22547 хворих.

З числа усіх захворівших вже одужало 1123 особи, або 83,2% від захворівших, обласний показник – 80,3%, показник по Україні – 45,2%, померло – 22 чол., що становить 1,6% від числа захворівших, по області – 1,3%, по Україні – 1,8%. Смертність реєструється в 12 населених пунктах, найбільша кількість померлих м. Кременець – 7 чол., в м. Почаїв – 5 чол., в інших 10 селах по 1 випадку. За останній тиждень померло 3 чол. (1 – м. Почаїв, 1 – м. Кременець, 1 – с. Лопушне).  Продовжує хворіти – 202.

Найбільша кількість хворих зафіксована в м. Кременець – 508 чол., або 37,7% від усіх захворівших по району. Серед мешканців м. Почаїв захворівших налічується – 278 чол., 20,6% від усіх захворівших по району. Усі інші 563 чол., або 41,7% зареєстровані в 54 селах району.

Практично відсоткова частка захворівших серед мешканців міст та сіл залишається без суттєвих змін впродовж довшого часу.

Як вже зазначалося раніше в селах, наближених до міст Кременець та Почаїв кількість захворівших більше, ніж в інших селах. Так, продовжують реєстрацію випадків COVID-19 в с. Білокриниця, с. В. Бережці, с. В. Млинівці, с. Ст. Почаїв, с. Горинка, с. Підлісці, с. Іква.

На амбулаторному лікуванні з початку епідемії перебувало 1102 хворих, або 81,7% від загального числа захворівших, проти 80,3% за попередні 14 днів, та 234 або 17,7%, проти 18% за попередні 14 днів були госпіталізовані в лікувальні заклади району, м. Тернопіль та м. Київ (2 хворих), на ШВЛ перебувало – 10 хворих (м. Кременець – 4, м. Почаїв – 6).

 В структурі захворюваності діти складають 8,4% або 113 чол. в абсолютних числах, високий відсоток захворівших відмічається серед медичних працівників 11,2%, або число 151, а також серед працівників освіти 206 чол., або 15,3%. Більше 40% в структурі захворюваності займають непрацюючі та пенсіонери.

Лабораторно обстежено хворих та осіб з підозрою на COVID-19 на 11.11.2020 року з початку епідемії більше 8390 чол.. Результативність наших досліджень становить 16,1%, при середньо-обласному – 17% від усіх досліджених взірців.

Так, за період з 29.10. по 11.11. в районі зареєстровано 120 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них в м. Кременець – 56 випадків.

За період з 15.10. по 28.10. в районі було зареєстровано 173 хворих, з них в  м. Кременець – 81 хворий.

Таким чином як в районі так і в м. Кременець кількість нових випадків захворюваності зменшується. Показник рівня захворюваності на 100 тис. нас. за останніх 14 днів по району становить 180,5, що відповідає рівню «помаранчевої» зони епіднебезпеки поширення COVID-19.

По м. Кременець аналогічний показник на 100 тис. нас. за останніх 14 днів дорівнює – 280,0, що також відповідає рівню захворюваності для «помаранчевої» зони, але м. Кременець згідно рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС з 09.11.2020 року ще 2 тижні перебуватиме в «червоній» зоні епіднебезпеки поширення COVID-19.

Залишається сподіватись, що населення району, виконуючи першочергові карантинні заходи, буде сприяти зниженню рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію в районі.

Кабінет Міністрів України Постановою № 1100 від 11 листопада 2020 року вносить зміни в Постанову № 641 від 22 липня 2020 року Нова Постанова передбачає суттєві зміни в запровадженні та здійсненні карантинних заходів в Україні, зокрема «карантин вихідного дня».

 

 

 

Заєць А.І. – начальник Кременецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доповів про результати проведення контрольних заходів за дотриманням протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 (із змінами) та постановами Головного державного санітарного лікаря України (із змінами) за період з 09.11.2020 року по 13.11.2020 року.

10-11.11.2020 року спільно з працівниками відділу поліції проведено рейд-перевірки закладів торгівлі м. Кременець щодо дотримання ними карантинних вимог для червоного рівня епідемічної небезпеки. Під час проведення рейду охоплено всього 34 підконтрольних об’єкти міста, з них: 13 закладів торгівлі продовольчою групою товарів, 17 – непродовольчою групою, 2 заклади громадського харчування, 1 аптека, 1 оптика. Порушення виявлено на 8 об’єктах, що становить 24%. Основні порушення – недотримання маскового режиму, не проведення температурного скринінгу, відсутність централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів. За порушення карантинних вимог 3 суб’єкта господарської діяльності притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП.

 У зв’язку із запровадженням карантину вихідного дня на 14-15.11.2020 року заплановано рейд за участю Національної поліції щодо дотримання нових протиепідемічних обмежень.

 

 

        1. ВИРІШИЛИ:

 

  1. Забезпечити проведення на території м. Кременець карантинних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (із змінами від 11 листопада 2020 року № 1100).

 

  1. Спеціалісту I кат. по звязках з громадськістю ІЛИНИЧ О.В. посилити проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи серед населення щодо виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID – 19 (особливо щодо дотримання маскового режиму, витримування соціальної дистанції та виконання заходів дезінфекції).

 

  1. Кременецькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області та Кременецькому ВП ГУНП в Тернопільській області посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів субєктами господарювання на території м. Кременець.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови МАТВІЮКА М.М., начальника Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ІГНАТЮКА А.М. та начальника Кременецького районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області ЗАЙЦЯ А.І..

 

    Голосували:

        Члени місцевої комісії з питань ТЕБ та НС при Кременецькій міській раді:

        ЗА – «13», ПРОТИ – «0», УТРИМАЛИСЬ – «0».

 

 

       

Міський голова                                                               Олексій КОВАЛЬЧУК

 

 

Перший заступник міського голови                            Микола МАТВІЮК

 

 

Начальник відділу з питань цивільного

захисту населення та взаємодії з

правоохоронними органами                                         Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь