Книжкова виставка - інсталяція : "ГОЛОДОМОР : "болить душа і тане мов свіча"

Дата: 27.11.2020 12:46

28 листопада - День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Зазвичай о 16.00 год. пам'ять  загиблих під час геноциду народу України вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконні.

Міська бібліотека для дітей пропонує своїм користувачам ознайомитись із книжковою виставкою - інсталяцією : "ГОЛОДОМОР : "болить душа і тане мов свіча."

Зі сторінок видань - книг , журналів і газет, представлених на виставці, постає жахлива картина нищення української нації.

В день пам'яті  жертв голодомору низько схилімо голови в глибокій скорботі по невинно убієнних  мільйонах українців.