Ні труни, ні хрестів і ні тризни!

Дата: 27.11.2020 14:11

Ні труни, ні хрестів і ні тризни!

Прямо в яму. На віки віків!

Чорна сповідь моєї Вітчизни

І її затамований гнів.

А.Листопад

Голод... Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців тієї чорної сторінки в історії України. До цієї скорботної дати працівники міської бібліотеки для дорослих організували книжкову виставку-реквієм "Чорна сповідь твоя, Україно", мета якої - донести правду сучасникам про цю трагедію. На виставці представлені документальні книги, спогади свідків тих жахливих подій, художні твори відомих українських письменників В.Барки "Жовтий князь", У.Самчука "Марія", Н.Доляк "Чорна дошка", Г.Ткаченко "Спалені мрії".

Народ України пам'ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам'яті в ім'я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.