СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.12.2020 16:44

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 09 грудня 2020 року                                                                          № 223-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   15 грудня 2020 року о 11.00 год. у кабінеті міського голови.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні     питання:

2.1. Про харчування дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформує: начальник відділу освіти ЩЕРБАТЮК Н.Ю.

2.2. Про схвалення проєкту Програми оборонної, агітаційної роботи та призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації заходів мобілізаційної підготовки і оповіщення на 2021-2022 роки.

Інформує: спеціаліст І кат. з питань мобілізаційної роботи ІВАЩУК  І.В.

2.3. Про розгляд звернення гр. Ковтун Володимира Володимировича щодо виділення в окремий об’єкт права власності з присвоєнням нової поштової адреси (нежитловій будівлі) зареєстрованій по вул. С. Петлюри, 4 в м. Кременець.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.4. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 1407 від 15 січня 2019 року «Про затвердження Положення про комісію та складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кременецької міської ради»

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

2.5. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 2056 від 30 вересня 2020 року «Про затвердження в новій редакції складу комісії та Положення про комісію для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно - ремонтні роботи,придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

2.6. Про визнання адміністративної комісії неправомочною та розгляд протоколу про адміністративне правопорушення.

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

2.7. Про розгляд скарги гр. Трачук С.Р. щодо скасування постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

2.8. Про затвердження Положення та складу комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Інформує: начальник відділу з питань цивільного захисту населення ЛАНОВЕЦЬКИЙ Ю.Я.

2.9. Про  надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

3. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                    Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко