180 років  від дня народження М. П. Старицького

Дата: 15.12.2020 09:27

"Я вірю в Божу силу людської душі. Вона підніметься й над внутрішнім падінням і над зовнішнім гнітом. Проб'є час – і все чесне, добре, сповнене високих намірів, стане на чолі й під яскравим сяйвом дня піде до владнославних – любови, свободи і правди."

М. Старицький

14 грудня  виповнюється  180 років  від дня народження М. П. Старицького – українського письменника, режисера, актора, громадсько-культурного  діяча. Він був організатором театральної справи в Україні, режисером, видавцем, перекладачем – одним із тих невтомних трудівників, чиєю працею живиться кожна національна культура.

У доробку письменника – поетичні твори, роман - хроніка «Богдан Хмельницький», історичні романи «Руїна», «Останні орли», «Розбійник Кармелюк», повісті, оповідання.

До цієї дати в  Кременецькій міській бібліотеці  для дорослих підготовлено книжкову виставку –ювілей  «Корифей  української літератури».

Експозиція презентує найвідоміші твори автора,  дослідження його життя та творчості іншими авторами, а також літературу, що розкриває роль М. Старицького у формуванні українського театру.

Ознайомитися з творами М. Старицького,  а також із  літературою про його життя та творчість ви зможете    звернувшись до нашої бібліотеки.