Скликання чергової третьої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 15.12.2020 17:18

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  14 грудня  2020 року                                                             № 226-ОД

Про скликання чергової

третьої сесії

Кременецької міської ради

VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати третю сесію Кременецької міської ради VІІІ скликання 24 грудня 2020 року о 10.00 год. в залі засідань Кременецької районної ради за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про затвердження Програми захисту населення і територій Кременецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 - 2025 роки.

Доповідає:  Лановецький Ю.Я. начальник відділу з питань цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

1. Про  внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян у Кременецькій школі мистецтв ім. М. Вериківського

Доповідає:  Бобровська Г.В. – начальник відділу культури та туризму

1. Про  затвердження проєкту Програми оборонної, мобілізаційної, агітаційної роботи та призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації заходів мобілізаційної підготовки і оповіщення на 2021-2022 роки.

Доповідає  Іващук І.В. – спеціаліст І категорії з питань мобілізаційної роботи.

1.  Про  створення тендерного комітету з публічних закупівель Кременецької міської ради, затвердження його складу та затвердження Положення про нього.

Доповідає:  Тартак О.С.  -  начальник юридичного відділу.

1.  Про затвердження Положення про юридичний відділ Кременецької міської ради у новій редакції.

Доповідає:  Тартак О.С.  -  начальник юридичного відділу.

1. Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

Доповідає:  Тартак О.С.  -  начальник юридичного відділу.

1. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Кременецької міської ради на 2021 рік.

Доповідає:  Тартак О.С.  -  начальник юридичного відділу.

1.  Про ліквідацію виборчих комісій.

Доповідає:  Тартак О.С.  -  начальник юридичного відділу.

1.  Про затвердження Положення про управління архітектури, житлово-комунального господарства, та земельних відносин Кременецької міської ради.

Доповідає: Басік В.П. –  заступник начальника управління-начальник управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин.

1.  Про затвердження статуту  КП Кременецької міської ради «Кременецьблагоустрій».

Доповідає: Басік В.П. –  заступник начальника управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин.

1.  Про затвердження плану заходів благоустрою Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік (згідно з додатком).

1.  Про внесення змін до статуту комунального підприємства Кременецької міської    ради «Міськводгосп».

1.  Про затвердження положення про відділ освіти Кременецької міської ради в новій редакції.

Доповідає: Щербатюк Н.Ю. – начальник відділу освіти.

1.  Про введення бухгалтерського обліку в закладах освіти Кременецької міської територіальної громади.

Доповідає: Щербатюк Н.Ю. – начальник відділу освіти.

1.  Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Кременецької міської територіальної громади у 2021 році.

Доповідає: Щербатюк Н.Ю. – начальник відділу освіти.

1.  Про введення посади асистента вихователя в Кременецькому дошкільному закладі комбінованого типу №2 «Золотий ключик».

Доповідає: Щербатюк Н.Ю. – начальник відділу освіти.

1.   Про затвердження структури та штатної чисельності працівників структурних підрозділів відділу освіти Кременецької міської ради.

Доповідає: Щербатюк Н.Ю. – начальник відділу освіти.

1.   Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Кременецької міської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради та 2021 рік.

Доповідає: Собчук І.В. – начальник відділу кадрів.

1.  Про затвердження Положення про старосту.

Доповідає:  Тартак О.С.  -  начальник юридичного відділу.

1.   Про затвердження старост.

Доповідає:  Собчук І.В. – начальник відділу кадрів.

1.  Про надання депутатам КременецькоЇ міської ради повноважень

Доповідає:  Остапчук І.С. – секретар Кременецької міської ради

1.  Про місцевий  бюджет  Кременецької міської територіальної громади на 2021рік.

Доповідає:  Тімахова Н.Ю. – начальник фінансового управління

1.  Різне

3. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової третьої сесії  Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                               Андрій СМАГЛЮК

Виконавці:

Ігор ОСТАПЧУК