Книжково- ілюстративна викладка - інсталяція: "На святого Миколая в небі іскорка палає"

Дата: 16.12.2020 08:28

День Святого Миколая - одне з найсвітліших ; найулюбленіших свят для малечі.

Ще задовго до свята вони пишуть святому листи з проханнями і побажаннями. На Миколая чекають мільйони дітей в усьому світі, адже крім подарунків він приносит в кожну оселю  радість, надію та любов. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.

Працівники міської бібліотеки для дітей також у передчутті свята. В читальній залі книгозбірні розрита книжково- ілюстративна викладка - інсталяція: "На святого Миколая в небі іскорка палає", діти пишуть листи Святому Миколаю, малюють малюнки.