Дата: 16.12.2020 08:57

У Кременецькій міській раді відбулося перше засідання виконавчого комітету нового складу. Розглянули та підтримали низку важливих для міста питань серед яких:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 1 від 15 грудня 2020 року

1.

Про харчування дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформує: начальник відділу освіти ЩЕРБАТЮК Н.Ю.

1

2.

Про схвалення проєкту Програми оборонної, агітаційної роботи та призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації заходів мобілізаційної підготовки і оповіщення на 2021-2022 роки. Інформує: спеціаліст І кат. з питань мобілізаційної роботи ІВАЩУК  І.В.

3.

Про розгляд звернення гр. Ковтун Володимира Володимировича щодо виділення в окремий об’єкт права власності з присвоєнням нової поштової адреси (нежитловій будівлі) зареєстрованій по вул. С. Петлюри, 4 в м. Кременець.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

4.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 1407 від 15 січня 2019 року «Про затвердження Положення про комісію та складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кременецької міської ради».

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

2

5.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 2056 від 30 вересня 2020 року «Про затвердження в новій редакції складу комісії та Положення про комісію для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно - ремонтні роботи,придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

3

6.

Про визнання адміністративної комісії неправомочною та розгляд протоколу про адміністративне правопорушення.

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

7.

Про розгляд скарги гр. Трачук С.Р. щодо скасування постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

4

8.

Про затвердження Положення та складу комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Інформує: начальник відділу з питань цивільного захисту населення ЛАНОВЕЦЬКИЙ Ю.Я.

5

9.

Про  надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

6

10.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету. (не включено до порядку денного)

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

7

11.

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

8

Міський голова                                                                                                  Андрій СМАГЛЮК

Борис ЛИТВИНЕНКО