Відбулося засідання усіх постійних комісій Кременецької міської ради
Сьогодні, 21 грудня, у залі засідань Кременецької районної ради відбулося засідання усіх постійних комісій, яких є п’ять. У порядку денному третьої сесії Кременецької міської ради, яка відбудеться 24 грудня, понад тридцять питань. Тож перед членами комісій стояло багато завдання, що потребують невідкладного вирішення. Серед них – про затвердження старост. На розгляд міський голова Андрій Смаглюк запропонував власні кандидатури. Дехто з претендентів на посади уже має неабиякий досвід у роботі місцевого самоврядування. Перед кимось виклики постануть вперше. Відтак, члени комісії познайомилися із потенційними старостами, поставили їм певні запитання, підтримали кандидатури. Та остаточне рішення за депутатами.
Серед найголовніших тем, що обговорювали на комісіях також бюджет, структура міської ради. Поряд із повсякденними проблемами наразі перед депутатами стоять організаційні. Адже забезпечення життєдіяльності об'єднаної територіальної громади наразі одне з ключових завдань.