На Кременеччині освятили плити з іменами воїнів, що загинули в зоні АТО/ОСС
Дата: 22.12.2020 15:29
Кількість переглядів: 384
Сьогодні, 22 грудня, у с. Лішня, на Кременеччині освятили плити з іменами воїнів, котрі загинули у зоні АТО/ОСС. Цього разу прибули родини загиблих з Івано-Франківщини.
Відбулася поминальна служба, під час якої освятили плити. Участь у пам’ятних заходах взяв міський голова Андрій Смаглюк. Разом із головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком поклали квіти до пам’ятника.