Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2020 20:47

Шановні кременчани! Дорога римо-католицька громадо!

Маю честь привітати значну частину громади – віруючих католиків з Різдвом Христовим!!!

Щороку ви маєте можливість першими спостерігати сходження на небосхилі благодатної різдвяної зірки. Це світле і радісне свято кожен християнин чекає з нетерпінням, незалежно від релігійної традиції чи поглядів. Тому тепло цього великого свята однаково зігріває усіх християн нашої громади.

Нехай ці святкові дні принесуть радість у Ваше серце, наповнять душу любов’ю, злагодою і теплом! Боже благословення нехай буде запорукою миру, достатку, надії та впевненості для кожної людини.

Надзвичайно приємно, що із цими почуттями ви не забуваєте і про сьогоденні справи, своїми вчинками робите нашу громаду кращою, а її життя жвавішим. Тож бажаємо, щоб наступне Новоліття подарувало мир, про який сповістили ангели у Вифлиємі, й Боже благословення!!!

Христос рождається!

З повагою

Кременецький міський голова                                                                             Андрій СМАГЛЮК