До уваги опікунів та піклувальників!

Дата: 25.01.2021 16:19

До уваги опікунів та піклувальників!

Служба у справах дітей Кременецької міської ради  повідомляє, що відповідно до п.п.4.11 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім'ї та молоді,
Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти України,
Міністерства праці та соціальної політики України
від 26 травня 1999 року
N 34/166/131/88 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 червня 1999 р. за N 387/3680) «опікуни (піклувальники) подають щорічно, не пізніше 1 лютого, до органів опіки  та піклування звіт про свою діяльність за минулий рік щодо захисту прав та інтересів підопічних, у тому числі щодо збереження належного їм майна та житла».

Наголошуємо, що всім опікунам та піклувальникам необхідно до 1 лютого 2021 року  подати звіт про свою діяльність опікуна / піклувальника  за 2020 рік. Просимо до звіту додати документи, що стосуються підопічної дитини:

• висновок про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дитини; довідку з місця навчання; психолого-педагогічну характеристику; довідку про доходи; фотокартку дитини, розміром 9х13 у повний зріст.

Вищевказана інформація необхідна для формування службою у справах дітей висновків про стан виховання, утримання і розвитку дітей, які знаходились під опікою та піклуванням  впродовж минулого року.

Служба у справах дітей Кременецької міської ради