Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 17.02.2021 13:51

рішень засідання № 8 від 17 лютого 2021 року виконавчого комітету

Кременецької міської ради

№ рішення

1.

Про схвалення проекту «Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами на 2021-2023 роки».

Інформує: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів МАТВІЮК М.М.

73

2.

Про схвалення проекту міської програми забезпечення лікарськими засобами пільгових верств населення на 2021-2023 роки.

74

3.

Про схвалення Положення про надання платних послуг комунальним некомерційним підприємством «Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради».

75

4.

Про схвалення міської програми сприяння комунальному некомерційному підприємству «Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради у зміцненні матеріально-технічної бази, сплату комунальних послуг та енергоносіїв на 2021-2023 роки.

76

5.

Про схвалення проекту Фінансового плану КНП «Кременецький ЦПМСД КМР на 2021 рік».

77

6.

Про схвалення міської програми розвитку та фінансової підтримки

комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня Кременецької міської ради на 2021 -2023 роки.

78

7.

Про схвалення «Міської цільової програми «Дітям Кременеччини – якісне харчування »на 2021 рік..

Рішення не прийняте

8.

Про зняття з квартирного обліку Фурсика В.В.

79

9.

Про внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян у Горинській музичній школі.

Інформує: начальник відділу культури БОБРОВСЬКА Г.В.

80

10.

Про схвалення проєкту змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: начальник фінансового управління ТІМАХОВА Н.Ю.

81

11.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

82

12.

Про надання допомоги на поховання.

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

83

13.

Про розгляд заяви гр. Гетьман Галини Миколаївни щодо дозволу на здійснення

торгівлі промисловими товарами в місті Кременець

Про відмову

84

14.

Про розгляд заяви гр. Дубровінської Н. В. щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі по вул. С. Петлюри в місті Кременець

85

15.

Про розгляд заяви гр. Романюк Любов Михайлівни щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі по вул. Шевченка в місті Кременець

86

16.

Про схвалення звіту директора комунальної установи інклюзивно-ресурсний центр Кременецької міської ради за 2020 рік

Інформує: директор ІРЦ МЕЛЬНИК Д.П.

87

Міський голова                                                              Андрій СМАГЛЮК

Борис ЛИТВИНЕНКО