Дата: 04.03.2021 12:55

Кременецької міської ради

№ рішення

1.

Про схвалення «Міської цільової програми «Дітям Кременеччини – якісне харчування» на 2021 рік.

88

2.

«Про схвалення Програми сприяння Кременецькому РВП ГУНП у підвищенні безпеки громадян, які проживають на території  Кременецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки».

Рішення не прийняте

3.

Про затвердження «Порядку створення та використання матеріального резерву Кременецької міської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

89

4.

Про схвалення проєкту Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Кременецької міської ради.

90

5.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

91

6.

Про надання допомоги на поховання.

92

7.

Про  затвердження Положення про посвідчення на право безкоштовного проїзду громадським транспортом на території Кременецької міської ради.

93

8.

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2021 рік.

94

9.

Про надання дозволу на дарування ½ частки будинку.

95

10.

Про надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітньої дитини.

11.

Про відмову Кременецькому міськрайонному відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління юстиції (місто Івано-Франківськ) на реалізацію житлового будинку з надвірними будівлями, право користування яким мають неповнолітні та малолітні діти.

96

12.

Про продовження терміну перебування малолітніх дітей в сім’ї патронатного вихователя.

97

13.

Про надання дозволу на дарування ½ частки будинку.

98

14.

Про схвалення Програми організації суспільно – корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно – корисних робіт у Кременецькій міській територіальній громаді на 2021 рік.

99

15.

Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно – корисних робіт на 2021 рік для осіб, на яких накладене адміністративне стягнення та осіб, засуджених до кримінального покарання.

100

16.

Про розгляд звернення гр. Лубяницького Олега Олеговича щодо зміни поштової адреси нерухомого майна у зв’язку з впорядкуванням адресного господарства вул. Шевченка, 105 в м. Кременець.

101

17.

Про розгляд звернення гр. Ліневич Ліни Леонідівни щодо зміни поштової адреси нерухомого майна у зв’язку з впорядкуванням адресного господарства вул. Миру, 55 в с. В. Млинівці.

102

18.

Про розгляд звернення гр. Тхоринської Валентини Олександрівни, Фокіної Богдани Ярославівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності частини житлового будинку та зміни поштової адреси нерухомого майна у зв’язку з впорядкуванням адресного господарства вул. Садова, 20 в с. В. Млинівці.

103

19.

Про розгляд звернення гр. Чугалінської Тетяни Сергіївни, Сличко Оксани Борисівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності частини житлового будинку та зміни поштової адреси нерухомого майна у зв’язку з впорядкуванням адресного господарства вул. Дубенська, 147 в м. Кременець.

104

20.

Про розгляд звернення гр. Гібського Ігора Ярославовича щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами (інформаційного вказівника) по вул. Шевченка.

105

21.

Про розгляд звернення гр. Ковальчук Ірини Павлівни щодо виділення в окремі об’єкти права власності частини житлового будинку та зміни поштової адреси нерухомого майна у зв’язку з впорядкуванням адресного господарства вул. Дубенська, 121 в м. Кременець.

106

22.

Про розгляд звернення ПФГ «Едельвейс - 1» щодо впорядкуванням адресного господарства із  зміною поштової адреси нерухомого майна вул. Центральна, 12 в с. Колосова.

107

23.

Про розгляд звернення «Пасічники Кременеччини» про виділення ділянки в центрі міста для встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (ТС).

108

24.

Про розгляд заяви-звернення по перейменуванні вул. 107 Кременецької дивізії на вул. ім. Олександра Капіноса.

109

25.

Про розгляд звернення ГО «Молодіжне відродження Феміда» в рамках благодійного проекту «Турбота» на встановлення МАФ.

110

26.

Про відновлення автобусного маршруту 6А.

27.

Про регулювання транспортного потоку в районі автовокзалу та центральної частини міста.

28.

Про розгляд звернення гр. Плетенкової Олени Романівни щодо внесення змін в рішення виконавчого комітету від 28.04.2015 р. № 60 «Про присвоєння нової поштової адреси по вул. Дубенська, 137 в м. Кременець».

111

29.

Про надання дозволу на виносну торгівлю (біжутерія) з 04.03.2021 р. по 07.03.2021 р біля Миколаївського Собору.

112

30.

Про затвердження дефектних актів на поточний ремонт дорожнього покриття.

113

31.

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

114

32.

Про забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку.

115

33.

Про розгляд звернення гр. Собчук Миколи Олександровича щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. Шевченка.

116

34.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12 лютого 2021 року №72 «Про виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік».

117

35.

Про розгляд звернення ОСББ «Калина-33» щодо порушення об’єкту благоустрою за адресою вул. Льотчиків-Визволителів, 33, м. Кременець.

118

36.

Про схвалення проєкту програми мобілізації зусиль Кременецької міської територіальної громади в особі Кременецької міської ради, Кременецької ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Державної податкової служби України із забезпечення надходжень до місцевого бюджету на  2021-2023 роки.

119

Міський голова                                                              Андрій СМАГЛЮК

Борис ЛИТВИНЕНКО