Засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

№ рішення

1.

Про схвалення Програми сприяння Кременецькому РВП ГУНП у підвищенні безпеки громадян, які проживають на території  Кременецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки. Інформує: начальник відділу з питань цивільного захисту населення ЛАНОВЕЦЬКИЙ Ю.Я.

120

2.

Про затвердження переліку видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру на 2021 рік.

Інформує: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів МАТВІЮК М.М.

121

3.

Про затвердження лімітів на споживання енергоносіїв закладами дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Кременецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: начальник відділу освіти ЩЕРБАТЮК Н.Ю.

122

4.

Про схвалення «Програми сприяння Кременецькому міськміжрайонному відділу Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» щодо зміцнення матеріально-технічної бази лабораторних підрозділів на 2021-2025 р.р.».

Інформує: перший заступник міського голови МАРИНЮК С.О.

123

5.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

124

6.

Про надання допомоги на поховання.

125

7.

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2021 рік.

126

8.

Про внесення   змін  у  рішення  виконавчого комітету № 1407 від 15 січня 2019 року «Про затвердження Положення про комісію
та складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого  комітету Кременецької міської ради».

127

9.

Про внесення   змін  у  рішення  виконавчого комітету № 2056 від 30 вересня 2020 року «Про затвердження  в новій редакції складу комісії та Положення про комісію для формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно - ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм  виховання,наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

128

10.

Про затвердження складу міждисциплінарної команди.

129

11.

Про схвалення проєкту Програми  запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території Кременецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

130

12.

Про схвалення проєкту змін до місцевого бюджету Кременецької

міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: начальник фінансового управління ТІМАХОВА Н.Ю.

131

13.

Про надання платних послуг Комунальним некомерційним підприємством «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради.

Інформує: перший заступник міського голови МАРИНЮК С.О.

132

14.

Про зарахування на квартирний облік Процик О.С.

133

15.

Про представлення до нагородження Державною нагородою України «Мати – героїня»

Інформує: начальник відділу сім'ї, молоді та спорту СТАНІСЛАВЕНКО А.В.

134

16.

Про схвалення «Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Кременецької міської ради на 2021 рік.

135

17.

Про надання повноважень щодо присвоєння адрес.

136

18.

Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

137

Міський голова                                                                   Андрій СМАГЛЮК

Борис ЛИТВИНЕНКО