Відбулась чергова восьма сесія VІІІ скликання Кременецької міської ради.

Дата: 25.03.2021 17:41

25 березня відбулась чергова восьма сесія VІІІ скликання Кременецької міської ради.

У засіданні взяли участь 32 депутати міської ради, старости сільських рад, керівники комунальних підприємств та організацій, структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, громадськість міста.

Міський голова Андрій Смаглюк виніс прохання депутатам та присутнім дотримуватись санітарних норм карантину.

У ході сесії було розглянуто понад 350 питань які стосуються діяльності: відділу культури та туризму, відділу освіти, ЦНАП, фінансового управління, Управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин. Окрім того, було розглянуто ряд земельних питань у зв’язку зі зверненнями, що надійшли до міської ради від громадян.

Найбільшу дискусію в депутатів викликали питання відділу освіти, а саме питання порядку денного: Про внесення змін в рішення від 04 лютого 2021 року №71 «Про створення робочої групи з вивчення питання оптимізації мережі закладів освіти Кременецької міської територіальної громади» а також питання Про Затвердження Положення про платні послуги комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької  міської ради».

Одним з важливих питань було включення в перелік земельних ділянок земельні ділянки права оренди які може бути продано на земельних торгах. Це дасть змогу Кременецькі міські раді продавати або передавати  в оренду земельні ділянки вказані в даному рішенні.

Також старостами громади була винесена пропозиція про відшкодування від аукціону права продажу земельної ділянки на розвиток села.

Під час засідання депутатами було надано ряд протокольних доручень.

Оскільки депутати доволі плідно попрацювали напередодні на засіданнях постійних комісій, тому загалом рішення на сесії приймались виважено і злагоджено.