Кременецька міська рада долучилась до весняної акції "Створюєм ліси разом"

Дата: 05.04.2021 20:32

5 квітня, відбулася весняна акція «Створюємо ліси разом» ініціатором якої, є Державне агентство лісових ресурсів України, на базі ДП «Кременецьке лісове господарство» у Підлісецькому лісництві (квартал 14, відділ 5.4) на площі 1.00 га.

До акції долучились: міський голова Андрій Смаглюк,  заступники міського голови, секретар ради, секретар виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради та представники лісового господарства.

Учасники акції підійшли до свого завдання з великою відповідальністю. І вже за декілька годин було висаджено 4 тисячі  саджанців дерев сосни звичайної.

Керівництво ДП «Кременецьке лісове господарство» подякували за допомогу та наголосили, що зроблена справа надзвичайно корисна та залишить свій слід майбутнім поколінням!

Міський голова закликає кременчан, проявляти турботу і увагу до навколишніх зелених насаджень, що, є запорукою здорового майбутнього на нашій Землі.