Участь у онлайн-нараді щодо підготовки надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.
Дата: 16.04.2021 14:40
Кількість переглядів: 627
16 квітня 2021 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Микола Матвіюк та в. о. начальника фінансового управління - Надія Гурчик, взяли участь у онлайн-нараді щодо підготовки надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі.