Зустріч щодо обговорення підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Кременецькою міською радою та Сектором превенції відділення поліції Кременецького РВП ГУНП в Тернопільській області.

Дата: 16.04.2021 15:20

16 квітня 2021 року відбулась робоча зустріч щодо обговорення  підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Кременецькою міською радою та Сектором превенції відділення поліції Кременецького РВП ГУНП в Тернопільській області.

Метою  Меморандуму є консолідація спільних зусиль для напрацювання актуальних практик молодіжної роботи, участі громадськості у процесі прийняття рішень з питань формування і реалізації молодіжної та соціальної політики та забезпечення відкритості діяльності молодіжних організацій та правоохоронних органів, а також розроблення та реалізації спільних заходів та проєктів «Безпечне дитяче середовище».