Шановні жителі громади!

Дата: 21.04.2021 12:18

З метою впорядкування розміщення рекламних банерів, вивісок, а також інших елементів зовнішньої реклами та приведенням населених пунктів Кременецької міської територіальної громади до вимог Правил благоустрою, виконавчий комітет Кременецької міської ради повідомляє наступне.

В період з 26.04.2021 р. по 26.05.2021 р. громадянам та суб’єктам господарювання, яким належать вищеперераховані рекламні конструкції, необхідно звернутись в управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради (вул. Базарна, 9 м. Кременець) із підтверджуючими законність встановлення документами, або заявами на узаконення.

Після 26.05.2021 року незаконно розміщені рекламні конструкції будуть демонтовані з притягненням власників до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП.