Міський голова Андрій Смаглюк регбісткам Кременецької ДЮСША ім. Андрія Пушкаря вручив посвідчення «Кандидат в майстри спорту України»

Дата: 23.04.2021 10:57

Міський голова Андрій Смаглюк спільно з начальником відділу сім’ї, молоді та спорту Андрієм Станіславенком та директором ДЮСШ - Євгеном Запольським привітали команду в кількості 16-ти спортсменів - регбісток Кременецької ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря  з їхніми здобутками та урочисто вручили посвідчення «Кандидат в майстри спорту України»  з регбі.

Сьогодні 23 квітня 2021 року команда спортсменок Кременецької ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря  вирушають на Чемпіонат України 2021 року команд Вищої ліги з регбі - 7 серед дівчат, який відбуватиметься в м. Львів. З приводу цього міський голова Андрій Смаглюк побажав успіхів кожному, міцного олімпійського здоров’я, удачі та перемоги на змаганнях!