Родинам загиблих воїнів АТО вручили великодні гостинці!

Дата: 28.04.2021 16:00

Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, єднатися із родиною, країною.

Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули родини загиблих воїнів АТО, напередодні великодніх свят проводилась благодійна акція «Пасхальний кошик до Великодніх свят».

В рамках акції родинам героїв було вручено дев’ять продуктових великодніх гостинців та фінансова допомога. До цієї благородної справи активно долучилися: Кременецька міська рада, Кременецька районна адміністрація, Кременецька районна рада, БО "Дотик" (Віталій Білорус), колектив ТОВ "Продсервіс", МП «Рукавичка», громадська організація «Сокіл Кременець», релігійні громади: Собор Преображення Господнього (Володимир Буграк), Костел Св. Станіслава, Лютеранська церква (Василь Андрійчук), Олексій Радчук, Отець Андрій Любунь настоятель парафій в с. Куликів та в с. Лішня та небайдужі жителі громади.

Голова Кременецької міської ради Андрій Смаглюк, голова РДА Віталій Кудлак та голова районної ради Світлана Кибалюк привітали родини з прийдешнім святом Воскресінням Христовим та побажали сім’ям добра і здоров’я, затишку і спокою, щоб у серцях більше ніколи не було смутку і печалі.