Акція «Великодній кошик воїнам АТО»

Дата: 06.05.2021 10:30

Для воїнів АТО учасниками акції 05 травня 2021 року були зібрано та передано на передову продуктові набори, які є найбільш необхідними і традиційно входять до великоднього кошика (продукти харчування, засоби особистої гігієни, речі першої необхідності).

Акція дає змогу об’єднати різних людей - і тих, хто чує звуки пострілів, захищаючи Україну, і ті, хто своїми словами, працею, творчістю, намагається підтримати, допомогти, зарадити. Тож цьогоріч до акції долучилися всі освітні заклади міста, в тому числі дитячі садочки, релігійні громади Собор Преображення Господнього Отець Володимир Буграк, Отець Андрій Любунь настоятель парафій в с. Куликів та в с. Лішня та небайдужі жителі громади.