8 травня 2021 року відбулись заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-а річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2021 14:58

Представники влади на монастирському кладовищі вшанували солдатів, що полягли у боях за Кременець під час Другої Світової війни.

Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій. Майже десять мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули у концтаборах та на примусових роботах, померли від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться жахливим шрамом нашої пам'яті.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші діди та пращури за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.