Навчальні збори офіцерів запасу

Дата: 12.05.2021 17:00

Сьогодні, 12 травня 2021 року Кременецьким об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки призвані на навчальні збори офіцери запасу (резервісти), які входять в оргядро керівного складу батальйону територіальної оборони Кременецького району (військова частина А7172 Кременецького ОМТЦК та СП) та з якими протягом тижня буде проводитись бойове злагодження та командно-штабні тренування щодо розгортання батальйону територіальної оборони до штатів воєнного часу на базі військової частини А3215 м. Теребовля Тернопільської області.

Керівний склад Кременецького ОМТЦК та СП, Кременецької районної державної адміністрації та Кременецької міської ради висловлює щиру подяку резервістам, які прибули по першому виклику та прийняли рішення укласти контракти про проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України